Presscode

Zpěvák Voxel se stal mámou

Písničkář a zpěvák Václav Lebeda alias Voxel, představil téměř po roce svůj další singl, který je opět inspirovaný jeho životem a děním kolem něj. Text k písni napsal v době, kdy očekával narození svého druhého potomka. V tu dobu se snažil vcítit do role jeho milované, těhotné ženy, a tak se není čemu divit, že se nový singl jmenuje právě „Těhotná“. K singlu vzniknul i videoklip, ve kterém si Voxel vyměnil roli se svojí manželkou, a kde si zahráli především zpěvákovi nejbližší; tedy jeho žena Maruška a oba dva synové Vašík a Jozua. Vždyť právě oni jsou zpěvákovou největší inspirací.


Pravdou je, že se zpěvák nejen v  klipu, ale i v reálném životě dost vcítil do role své manželky a i on během očekávání jejich druhého syna přibral na váze. „S manželkou jsme přes tohle období samozřejmě oba trochu "nabrali" a rozhodně se v jídle nehlídali, je přeci fajn si to trochu "osladit", říká Voxel, který spolu se ženou patří k dalším známým párům hrdě se hlásajícím k přirozeným porodům. „Jsme oba fanoušci co nejpřirozenějších porodů, čili co nejméně stresu, co nejvíce klidu, šero, klidná hudba, žádné "oblbováky" a "urychlováky". Celý tenhle proces byl krásný, silný, intenzivní a nezapomenutelný,“ komentuje zpěvák.


Ve videoklipu „Těhotná“ si kromě zpěvákovi rodiny, zahrál i zpěvákům kolega a zároveň kamarád Pokáč. „Chtěl jsem mít v klipu místo herců rodinu. Stejně song vznikl díky nim, respektive díky jinému stavu mé manželky, se kterou jsem se snažil prožívat a užívat vše, co tento stav obnáší. A musím říct, že klobouk dolů dámy, maximálně vás obdivuji a klaním se až k zemi. Myslím, že chlap by to nedal,“ dodává zpěvák, který si v klipu prohodil roli se svojí ženou. Zahrál si tak těhotnou nastávající maminku, která prožívá strasti i slasti onoho „požehnaného“ stavu. Jelikož si tím prochází všechny ženy v očekávání, je docela možné, že se písnička stane hymnou všech těhotných.


V průběhu listopadu a prosince tohoto roku se fanoušci mohou těšit na sólo turné s příhodným názvem (PUPEČNÍ) ŠŇŮRA 2018, kde Voxel přestaví kromě osvědčených pecek i skladby z připravované desky.


Nový singl Těhotná ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=XNo4MsdkOfw


 

Zobrazit všechny