Presscode

Přivítejte jaro v novém!

Jarní kolekce outdoorové společnosti ALPINE PRO zcela respektuje směřování vývoje sportovního oblečení z ekologického i estetického hlediska. Vychází z recyklovaných materiálů a materiálů s PFC free úpravami, šetrnými k životnímu prostředí. Jejím základem jsou odlehčené materiály, funkční detaily i nové doplňky. Značka je úzce spjatá s přírodou a její veškeré oblečení vás při každém pohybu ochrání před nepříznivými živly, a navíc je šetrná k životnímu prostředí.


Skvělou volbou pro vaše ratolesti je nová dětská bunda SLOCANO 2, která zajistí, že za každého počasí bude vaše dítě v suchu a teple. Materiál je upraven PTX membránou s vodním sloupcem 10 000 mm a voděodolným zipem. Cena: 2 999 Kč


Alternativou pro jarní dny je dětská sportovní bunda MIMOCO 3, kterou oceníte především kvůli ultra lehkému materiálu a její skladnosti. Snadno ji vaše dítě stočí do malého balíčku a schová například do batohu. Cena: 899 Kč


Zajímavými novinkami v řadě mikin letošní kolekce jsou REVO (599 Kč), CASSO 3 (cena: 999 Kč) a LALLO 3 (cena: 899 Kč). Všechny mikiny jsou anatomicky tvarovatelné a hřejivé.


Hitem letošního jara z dámské kolekce budou bezesporu bundy SLOCANA 2 (cena: 3 999 Kč) a softshellová STORMA (cena: 2 799 Kč). Obě bundy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a funkčních materiálů, skvěle padnou a vypadají dobře na horách i ve městě.


Stylovou novinkou je i městský softshellový kabát CAMISA 2 s odepínatelnou kapucí, který je vyrobený z recyklovaného materiálu s vodoodpudivou membránou SOFT-SHELL WINDBARRIER a ekologickou impregnací Teflon EcoElite™. Cena 2 699 Kč.


Základem neprochladnutí je dobré vrstvení. Jako střední vrstva se vyplatí mikiny LALLA 3 (cena: 1 199 Kč) a MOKKIA (cena: 1 399 Kč), které díky pružnému a hřejivému materiálu COOL-DRY, zaručují rychlý odvod potu od vaší pokožky.


V pánské kolekci bund si můžete vybrat z novinek SLOCAN 4 (cena: 3 999 Kč) s membránou PTX doplněnou o úpravu ECO PFC FREE a NOOTK 4 (cena: 2 299 Kč) s membránou SOFT-SHELL WINDBARRIER doplněnou o úpravu ECO PFC FREE. Na procházkách městem i při náročné horské turistice oceníte polopřiléhavý střih i bezpečnostní reflexní prvky.


Více informací naleznete na www.alpinepro.cz

Zobrazit všechny