Presscode

Ledové království je zpět

Na pokračování megaúspěšné pohádky Ledové království II se těšil nejeden malý i velký fanoušek. Společnost Cinema City si v rámci uvedení tohoto oblíbeného animáku připravila v prostorách VIP kina na Chodově speciální projekci za účasti princezen Elsy a Anny. Možnost se s princeznami vyfotit si nenechali ujít nejen velcí influenceři jako Sharlota, Not so funny Any nebo Mariana Prachařová, ale i slavné maminky Petra Svoboda, Bára Kodetová, Kateřina Kristelová a Martina Gavriely.


Po dlouhých šesti letech přichází do tuzemských kin druhý díl příběhu Elsy s kouzelnou ledovou mocí a její sestry Anny. Mají před sebou velký úkol, a to zjistit, kde se vůbec Elsina magie vzala. Do dobrodružství se ale nevrhají sami, po boku jim stojí, stejně jako v prvním příběhu, prodavač ledu Kristoff se sobem Svenem a bláznivý sněhulák Olaf.


“Moc se nám to líbilo”, tvrdily svorně Svoboda i Gavriely, i když celý film nedokoukaly. Svoboda, která dorazila se starší dcerou Ráchel, musela zpět domů za malým Eduardem, a malého Leea Martiny Gavriely princezny zatím moc neberou. Za to tatínek zůstal až do konce, v polohovatelných a hlavně pohodlných sedačkách VIP sálu totiž usnul.


VIP sály Cinema City na Chodově nabízejí kromě polohovatelných sedaček v menších sálech o maximálně 42 místech neomezeně popcornu, nachos a PMX nápojů. Zároveň si každý může dopřát z rautu, který je připravován denně z čerstvých surovin. A co je hlavní? Není dostupný pouze pro VIP hosty nebo influencery, ale může do něj zavítat úplně každý. Více informací o projekcích ve VIP sále na www.cinemacity.cz/VIP


 

Zobrazit všechny