Presscode

Naprostá novinka mezi grily - Master 4 Series Classic SBS

Konečně se blíží teplo a s tím spojená grilovací sezóna. Jestliže také patříte mezi ty, kteří mají rádi zahradní párty, posezení s přáteli a k tomu dobré maso nebo grilovanou zeleninku, značka Campingaz přichází s naprostou novinkou. Grily Master patří do kategorie exkluzivních grilů, které uspokojí i náročnější klienty. Tyto grily disponují novým designem, vylepšenými technologiemi a také lepšími materiály. Navíc se jedná o plynový gril, takže se nemusíte bát, že by kouř a dým obtěžoval vás nebo vaše hosty. Jestliže se rozhodnete pro koupi luxusního grilu Master 4 Series Classic SBS, určitě se stanete opravdovými specialisty na grilování a návštěvu nikdy nezklamete.


 


Poptávka po novinkách na trhu se každý rok zvyšuje. Master 4 Series Classic SBS gril má unikátní moderní design, vylepšené materiály a také funkce. Tato novinka pro rok 2017 disponuje SBS - Searing Boost Station pro extra výkon pro maximální ožehnutí steaků/masa stejně jako v pořádném steakhousu. Díky přidanému SBS hořáku společně s dalšími hořáky grilu bude litinový rošt rozpálen za kratší dobu a na vyšší teplotou. Dále je u tohoto grilu použita technologie zažehávání InstaStart® a má vylepšený InstaClean® systém, který díky nové povrchové úpravě, zabraňuje přichytávání mastnot a připálenin. Další výhodou tohoto grilu je rošt Culinary Modular System zvyšující možnosti grilu. U tohoto speciálního roštu stačí pouze vyjmout oválnou část litinového roštu a vyměnit jej za požadované příslušenství z řady Culinary Modular. Přejete si upéct vynikající italskou pizzu? Stačí použít pizza kámen. Pokud dáváte přednost asijské kuchyni, tak si určitě oblíbíte wok pánev. Milovníci španělských delikates mohou použít širokou pánev na


 


Inovativní Even Temp® technologie pro dosažení konzistentní teploty po celé grilovací ploše je jen další předností . Součástí grilu je pět vysoce výkonných nerezových trubkových hořáků, vylepšený litinový grilovací rošt, oboustranný tál, robustní dveře z dvojité nerezové oceli, víko z dvojité nerezové oceli i chromová rukojeť na víku s velkým teploměrem. Jistě také oceníte postranní vařič, dostatečný prostor u odkládacích stolků s nosností až 50 kilogramů, nerezový přední panel a velké ovládací knoflíky se světelnou indikací proudícího plynu. Velikou výhodou jsou čtyři robustní kola, která usnadní manipulaci v prostoru. Do grilu je možné použít a uložit i deseti kilovou plynovou láhev, a to je na trhu opravdu výjimečné.


 


U produktu se vztahuje prodloužená 5 letá záruka na nerezové hořáky, kryty hořáků, víko z dvojité nerezové oceli a na litinový rošt a tál. Cena grilu je 29 999 Kč.


 


Více informací o produktech z řady Master Series zde: http://www.campingaz.com/cz/c-659-master-series-bbqs.aspx


 


 


 


 

Zobrazit všechny