Presscode

Dokážete odolávat negativním vlivům a být dlouhodobě spokojeni?

Co aktuální věda ví o spokojenosti? Jak spokojenost dlouhodobě zvyšovat? Jak nepodléhat skepsi a negativismu? V úterý 23. května v Divadle Hybernia se uskuteční velká přednáška autora bestselleru Konec prokrastinace, Petra Ludwiga. Optimismus a pesimismus je naučitelný. Smyslem této přednášky je předat metody tréninku optimistického životního stylu. Účastníci si odnášejí konkrétní postupy, jak zvládat emočně náročné stresové situace a jak dlouhodobě zvyšovat svoji každodenní spokojenost.


 


90 % dlouhodobého štěstí není ovlivněno vnějším světem, ale způsobem, jakým mozek tento svět zpracovává. Pouze 25 % našeho pracovního úspěchu je předurčeno mírou IQ, ale 75 % je ovlivněno úrovní optimismu. Náš mozek v pozitivním nastavení pracuje výrazně lépe. Jsme o 31 % produktivnější, o 37 % lepší v prodeji, lékaři jsou o 19 % rychlejší a přesnější.


 


A co všechno Vás Petr Ludwig během svém přednášky předvede? Jak se naučit být odolnější proti negativním vlivům, proč roste míra nespokojenosti a depresí, co je naučená bezmoc a jak jí nepodléhat, jak zvládat vlastní selhání, jak se naučit vnímat překážky jako výzvy, jak se naučit přijímat negativní zpětnou vazbu, jaký je negativní dopad stresu na zdraví a jak se mu vyrovnat a spoustu dalšího.


 


Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, se věnuje boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se prodalo 65.000 výtisků, čímž se stala jednou z nejprodávanějších českých knih v historii. Kniha je překládána do 6 zahraničních jazyků.


 


Před devíti lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.


 


Velká přednáška se uskuteční v úterý 23. května od 18 hodin v pražském Divadle Hybernia.


 


Cena vstupenky je 250 Kč. Registrovat se můžete zde:


 


https://www.konec-prokrastinace.cz/nazivo/registrace/2017-05-23-praha/

Zobrazit všechny