Presscode

Kampaň aktivní sport s ústřední tváří ALPINE PRO Pepou Dostálem je již v plném proudu

 


 


S českým výrobcem outdoorového oblečení společností ALPINE PRO od začátku letošního roku aktivně spolupracuje i nejúspěšnější český rychlostní kanoista Josef Dostál. Ten si poprvé na vlastní kůži vyzkoušel práci fotomodela a vzniklé fotografie již nyní můžete vidět na všech prodejnách ALPINE PRO.


Kolekce aktivní sport, kterou Josef Dostál propaguje, je plná především funkčních triček, mikin, kalhot, kraťasů, legín a lehkých bund. Vzniklé fotografie má na svědomí duo Jan Faukner a Marek Sedlákvýsledná postprodukce je práce interního týmu v čele s (Petrem Billym a agenturou Wi3). Focení probíhalo ve dvou lokacích (Prokopské údolí v Praze a ve Sportcentru v Račicích.


 


Kampaň právě teď probíhá na všech prodejnách ALPINE PRO a na sociálních sítích. „S Pepou se nám spolupracuje velmi dobře. Kromě toho, že je jeden z našich aktuálně nejúspěšnějších kanoistů, je i všestranně nadaným sportovcem a nebojí se pustit do čehokoli. Navíc je i velmi fotogenický a příjemný člověk. Skvělou reklamu nám i Pepovi dělá i jeho maminka, která nám zaslala selfie s maketou svého syna z našich prodejen a na svých koncertech zve diváky na závody,“ uvedl Jan Došlý, marketingový ředitel ALPINE PRO.


 


 


                                                     

Zobrazit všechny