Presscode

Nejlepší český kanoista Pepa Dostál poprvé v roli modela

Nejlepší český kanoista Pepa Dostál poprvé v roli modela


Nejlepší český rychlostní kanoista Pepa Dostál je právě na vrcholu své sportovní kariéry a díky olympijským medailím a sympatické tváři je i velmi žádaným modelem. Jeho první profesionální fotky můžete nyní vidět na prodejnách společnosti ALPINE PRO, jejíž tváří se Pepa tento rok stal.


„Ohlasy od mých známých jsou hodně pozitivní, kamarádi mi už i posílají selfíčka, jak se s mojí podobiznou ve výlohách fotí. Myslím si, že se nám natáčení i focení kampaně opravdu povedlo,“ uvedl Pepa. Při své výšce 203 cm má vzhledem ke své atypické a vypracované postavě tak trochu problém vybrat to správné oblečení. „Hodně se mi líbí design a funkčnost materiálů značky ALPINE PRO, které splňují všechny mé nároky. Horší je to s rukávy, ale na tom už se pracuje. Skvělé pro mě je, že alpiňácké oblečení mi i při mé výšce skvěle kryje záda,“ dodal Pepa.


 


Pepa Dostál si stihl poprvé roli modela vyzkoušet během své přípravy na MS, mezi úspěchy při nominačních závodech v Račicích, na kterých potvrdil pozici české jedničky v rychlostní kanoistice a mezi vítězstvím na 500 m trati v Szegedu. Zároveň se stal oficiálním ambasadorem MS, které se bude konat na konci srpna. „Největší zásluhu směrem k propagaci MS mi zatím dělá moje mamka, která na všech svých koncertech říká, ať se diváci přijdou podívat, a už jim vypravuje několik autobusů,“ smál se Pepa, jehož maminka je známá jazzová zpěvačka. „Také jsem již absolvoval několik profi focení pro svaz a musím říct, že mě to docela chytlo.“


 

Zobrazit všechny