Presscode

I chladicí taška může být skvělým módním doplňkem

Pokud se chystáte vyrazit do přírody, k vodě nebo do města, vychlazená svačinka po ruce se vždycky hodí. Campingaz ví, co ženy chtějí, a tak nabízí stylové chladicí tašky vhodné i na dlouhé cesty autem, neboť udrží vaše potraviny až 11 hodin v chladu. Produkty z řady Entertainer jsou nejen praktické, ale i velice módní. Svým navržením umožňují pohodlné nošení přes rameno, snadno se čistí, jsou snadno skladné a zavařené vnitřní švy zabraňují prosáknutí. Díky jejich atraktivnímu designu se nemusíte stydět vzít si tašku na posezení s přáteli do parku nebo na pražskou Náplavku. Každá žena jistě ocení u své kabelky nejen vzhled, ale i praktičnost. Na výběr jsou hned tři varianty lišící se především objemem:


 


Chystáte se mít léto plné dobrodružství, chladicí taška je nejen skvělým pomocníkem pro přípravu pikniku, ale hodí se i na pláž nebo do města. Z širokého výběru máte možnost si vybrat z různých velikostí, ale i funkčností. Není nad to si, v parném počasí, vytáhnout vychlazenou vodu nebo orosené pivečko.


Entertainer Dual 18L je taška, která udrží vaše jídla dlouhodobě teplá i chladná, zároveň díky dvěma komorám odděleným speciální EVA folií doplněnou 6mm EPE izolační vrstvou, fungující spolehlivě až do teploty 107 °C. Tento model je možné zakoupit za 899,- Kč.


 


Entertainer Cooler 16L plní funkci pouze pro chlazení. Díky jejímu novému a atraktivnějšímu vzhledu, můžeme používat tašku nejen do přírody, ale i do města. Taška se dá dát přes rameno, a tím je její nošení velice praktické. „Kabelku" s vodotěsnou kapsou můžete zakoupit za 649,- Kč.


Entertainer Cooler 12L jechladicí taška atraktivního designu. Na rozdíl od velkých chladicích boxů je snadno sbalitelná a pohodlná pro nošení, ať již přes rameno, nebo v ruce. S pomocí chladících vložek účinek vydrží až 11 hodin. Díky izolaci z polyethylenu nehrozí prosáknutí tekutin, či nebezpečí vzniku plísní. Tento nejmenší model z řady je možné zakoupit za 549,- Kč.


 


Všechny chladicí tašky jsou vhodné pro rodinné pikniky v přírodě i na pláži.


Více info: http://www.campingaz.com/cz/c-509-soft-coolers.aspx

Zobrazit všechny