Presscode

Novým hitem tohoto léta je gril Master 4 Series Classic SBS

Poptávka po novinkách na gastro trhu se každý rok zvyšuje. Jestliže patříte mezi ty, kteří mají rádi grilované maso nebo zeleninku, značka Campingaz nabízí grily z řady Master Series patřící do kategorie exkluzivních grilů, které uspokojí i náročnější klienty. Tyto grily disponují novým designem, vylepšenými technologiemi a také lepšími materiály. Prodloužená 5 letá záruka na nerezové hořáky, kryty hořáků, víko z dvojité nerezové oceli a na litinový rošt a tál, je už jenbonusem. Jelikož se jedná o plynový gril, nemusíte se bát, že by kouř a dým obtěžoval vás nebo sousedy. Nejlepší model z této řady, konkrétně Master 4 Series Classic SBS disponuje navíc unikátní funkcí Searing Boost Station pro extra výkon pro maximální ožehnutí masa stejně jako v pořádném steakhousu. Díky přidanému SBShořáku bude litinový rošt rozpálen za kratší dobu a na vyšší teplotou. Do těchto grilů se bez problémů vejde i velká 10 kg PB láhev, což je opravdu výjimečné. Dopřejte si luxus a vstupte do nové dimenze grilování díky grilům Master Series!


U grilů z této řady je použita technologie zažehávání InstaStart® s modře podsvícenými knoflíky. Májí vylepšený InstaClean® systém, který díky nové povrchové úpravě, zabraňuje přichytávání mastnot a připálenin. Další výhodou těchto grilů je rošt Culinary Modular System zvyšující možnosti grilu. U tohoto speciálního roštu stačí pouze vyjmout oválnou část litinového roštu a vyměnit jej za požadované příslušenství z řady Culinary Modular. Přejete si upéct vynikající italskou pizzu? Stačí použít pizza kámen. Pokud dáváte přednost asijské kuchyni, tak si určitě oblíbíte wok pánev. Milovníci španělských delikates mohou zase použít širokou pánev na paellu. A pro ty, kteří upřednostňují grilované kuře, pro ty je připraven pečicí stojan na drůběž.


 


Inovativní Even Temp® technologie pro dosažení konzistentní teploty po celé grilovací ploše je jen další předností. Součástí grilu je 3-5 vysoce výkonných nerezových trubkových hořáků, vylepšený litinový grilovací rošt, oboustranný tál, robustní dveře z dvojité nerezové oceli, víko z dvojité nerezové oceli i chromová rukojeť na víku s velkým teploměrem. Jistě také oceníte postranní vařič u modelů Classic, dostatečný prostor u odkládacích stolků s nosností až 50 kilogramů, nerezový přední panel a velké ovládací knoflíky se světelnou indikací proudícího plynu. Velikou výhodou jsou čtyři robustní kola, která usnadní manipulaci v prostoru. Do grilu je možné použít a uložit i deseti kilovou plynovou láhev, a to je na trhu opravdu výjimečné. Cena grilu je 29 999 Kč.


 


Více informace na www.campingaz.com/cz


 

Zobrazit všechny