Presscode

Nový Pesopark Uhříněves - Váš pes si zaslouží to nejlepší, stejně jako vy

Na okraji Prahy, konkrétně v Uhříněvsi v bezprostřední blízkosti Podleského rybníka, vyrostlo poměrně za krátkou dobu nové sportovně kynologické volnočasové centrum s moderním zázemím a celoročním provozem a možností občerstvení. V areálu mají psi a jejich páníčci možnost vyzkoušet velkou škálu aktivit. Mezi připravovanými akcemi je například kurz první pomoci psovi, pět nejoblíbenějších kynologických sportů nebo výstava na zkoušku. Na své si zde přijdou přiznivci agility, obedience, sportu zvaným hoopers, treibballu, sportovní kynologie, dogfriesbee nebo klikru. Výjimkou nejsou ani obrany a bull sporty. Myšleno je zde i na štěňata, pro které je otevřeno hned několik kurzů, od první socializace až po základy poslušnosti. V Pesoparku ví, že zaměstnaný pes je šťastný pes.


 


V oploceném areálu je možnost parkování a připojení na wi-fi. Pro čtyrnohé mazlíčky je připraven zavlažovaný výcvikový plac, výcvikovová temperovaná jurta, odkládací kotce a v parných dnech psí brouzdaliště i mnoho dalšího. Jednotlivé psí disciplíny jsou vždy vedeny zkušeným lektorem a šanci přihlásit se a vyzkoušet si má každý.


 


Psům typu bull se zde věnuje trenér a obranářský figurant Miroslav Tošnar, který má mnohaleté zkušenosti s výcvikem, převýchovou a připravováním psů na různé závody. Za celou svoji kynologickou kariéru připravil a vycvičil několi psích šampiónů a psů, kteří neustále překonávají domácí i světové rekordy v soutěžích. Pro jeho kvality je vyhledávaným výcvikářem a obracejí se na něj i majitelé psů ze zahraničí. Mezi jeho domény patří zejména výcvik obran, dále wall climbing (WC), high jump (HJ), hang time, tug of war, soutěž psů stojících naproti sobě zakousnutých do peška, o kterého se přetahují. V neposlední řadě nově vede „Bull školku“, kde cvičí pejsky od prvních měsíců a nezkušeným páníčkům dává základy správného vedení.


 


A to není všechno! Pokud chcete chodit se svým psem na výstavu a nemáte s tím ještě žádnou zkušenost? V Pesoparku máte možnost se přihlásit na kurz „Výstava na zkoušku“. Chcete jít na zkoušky poslušnosti a ovladatelnosti, ale nevíte, zda na to už máte? Vyzkoušejte si „Zkoušky na nečisto“, ať víte v čem se můžete ještě zlepšovat. „Klademe důraz na pozitivní motivaci, výchovu a výcvik psů od malého štěněte, přes dorostence až po šampiona. Postaráme se o městského psíka stejně jako o sporťáka. Nabízíme hodiny s profesionálními lektory i trenéry, kteří mají vždy úsměv na tváři,“ říká o fungování Pesoparku jeho zakladatelka, paní Jaroslava Chlumská.


 


Ten, kdo se ještě nerozhodnul, co si se svým čtyřnohým miláčkem vyzkoušet, nezoufejte. Okolí areálu nabízí možnosti krásných procházek a míst ideálních pro venčení. Pokud se chcete jít projít se psem na jiné pro vás neznámé místo a poznat něco nového či jen najít nového kamaráda pro vašeho pejska, máte možnost se přihlásit na akci s názvem „Toulky Podlesákem s Pesoparkem“.


 


Ceny jednotlivých kurzů jsou individuální, více informací se dozvíte zde: www.pesopark.cz .

Zobrazit všechny