Presscode

Společnost ALPINE PRO otevřela novou prodejnu v OC PALLADIUM s mistrem světa Josefem Dostálem


Přední český výrobce outdoorového oblečení, společnost ALPINE PRO, otevřel těsně před začátkem školního roku svou již 45. prodejnu v samém centru Prahy v OC PALLADIUM. Slavnostního přestřižení pásky se tentokrát ujal zakladatel značky Vladislav Fedoš a čerstvý mistr světa Pepa Dostál, který je od ledna jednou z tváří společnosti ALPINE PRO.


ALPINE PRO je na českém trhu lídrem v prodeji outdoorového oblečení, a proto se vždy spojuje jen s těmi nejlepšími ve svém oboru. „V portfoliu obchodních center jsme až doposud neměli zastoupení v samém srdci Prahy, a to se nyní mění. Projekty tohoto typu sice patří mezi ty investičně náročnější, nicméně skupina ALPINE PRO ke dnešnímu dni generuje meziroční růst tržeb přes 10 % a očekávaná, že výše konsolidovaných tržeb skupiny za rok 2017 přesáhne 1 mld. CZK,“ uvedl Vladislav Fedoš, zakladatel společnosti.


Hned následující měsíc, v září tohoto roku, se síť prodejen rozroste o další novou prodejnu v obchodním centru Letňany. Zároveň se rozrůstá i e-shop alpinepro.cz, který aktuálně zaznamenává meziroční 100 % růst tržeb.


ALPINE PRO chce být blíže všem svým zákazníkům, a proto kromě aktuálních 45 prodejen v České republice a 15 prodejen na Slovensku brzy otevře své první vlastní prodejny také v Polsku a Litvě.

Zobrazit všechny