Presscode

Darujte k Vánocům ten nejsilnější filmový zážitek ve VIP


Rok se s rokem sešel a už zase každý z nás řeší, co vhodného vybrat svým nejdražším pod stromeček. Hračky pro děti, křížovky pro prarodiče, víkendový pobyt pro unavené rodiče, ale jakým dárkem všechny doopravdy nadchnout a překvapit? Pořiďte jim voucher do nově otevřeného megaplexu Cinema City na Chodově, kde si každý užije filmovou zábavu dle svého gusta a postarají se o něj tak, že si bude připadat jako hollywoodská celebrita.


V novém megaplexu si kromě nejmodernějších leaserových projektorů a multi-prostorového ozvučení Dolby Atmos můžete užít film ve 4DX sálu s efekty jako je sníh, mlha, vůně, bubliny či pohyby sedaček, anebo využít jedinečných služeb VIP, které jako první v ČR naleznete právě na Chodově.


Úplnou novinkou je samostatná VIP část kina, která přináší zcela nový all inclusive zážitek formou večeře a filmu. Soukromé exkluzivní lobby nabízí večeři formou bufetu složenou z široké nabídky předkrmů, hlavních chodů, těstovin, bohatý salátový bar, pizzy či ručně vyráběných dezertů. Následuje filmová projekce v sálech s luxusními polohovatelnými křesly s opěrkami nohou. Během promítání je návštěvníkům k dispozici filmový bar, který je neomezeně zásoben popcornem, nachos, nealkoholickými nápoji, kávou a čajem. Zkrátka vším, co potřebujete k maximálnímu vychutnání si filmového zážitku v jednom ze tří VIP sálů.


Darujte ten nejsilnější filmový zážitek spojený s pohodlím a intimní atmosférou. Letošní Vánoce budou nabité skvělými trháky jako například Paddington 2, Jumanji vítejte v džungli, Největší showman, Vražda v Orient Expresu, Star Wars Poslední z jediů a další. Proto neváhejte a vychutnejte si je se svými nejbližšími právě zde.


Vouchery můžete pořídit na pokladně megaplexu Cinema City Chodov.


Více informací na www.cinemacity.cz/VIP

Zobrazit všechny