Presscode

Olga Šípková trpěla hladem i žízní. Teď moderátorka Televize Seznam pomáhá ostatním se zdravým životním stylem

Začátek kariéry mistryně světa ve sportovním aerobiku Olgy Šípkové rozhodně nebyl jednoduchý. Přiznala, že ji trenérky moderní gymnastiky trápily hlady a nedovolily jí ani pít, aby si neroztáhla žaludek. Byla podle nich tlustá a málo ohebná. Nyní Olga s týmem kolegů motivuje lidi k zdravému pohybu a správnému jídelníčku.


 


Olga Šípková je neustále v pohybu. Stala se novou moderátorkou pořadu Ráno na gauči v Televizi Seznam, má lekce aerobiku, jógy či pořádá sportovní a relaxační víkendy.


 


„Šance pracovat v Televizi Seznam je pro mne teď nový vítr. Moderuji Ráno na gauči, které se vysílá každý všední den živě od sedmi do osmi hodin. Je to zábavný studiový pořad plný informací. Lidé se tam dozví, co se děje nového, podívají se na rozhovory se zajímavými lidmi a získají přehled o počasí,“ říká moderátorka Olga Šípkováa dodává: „Velmi mne to baví, mám možnost se podílet na scénáři, sama si i připravuji rozhovory. Pořad má spád a energii, kterou se snažíme předat přes obrazovku lidem do domovů a snažíme se je hezky naladit na celý den. Já jsem na obrazovce maximálně dva dny v týdnu. Střídám se s moderátorskými kolegy Silvií Miklošovou a Petrem Zajíčkem, takže mám spoustu času na rodinu a svoje sportovní záliby.“


 


V kondici se Olga udržuje i venkovními sporty, jako je jízda na kole, lyžování, beach volejbal nebo jízda na koni. A dokonce ani taneční elán jí po skončení StarDance neopustil. Se svým soutěžním partnerem Markem Dědíkem ráda zavítá na plesy či společenské události.


 


 


 

Zobrazit všechny