Presscode

Už za pár dní dorazí americký rapper Waka Flocka Flame a DJ Whoo Kid do pražského Lucerna Music Baru

Již příští týden mohou vidět čeští fanoušci na vlastní oči jednu z nejvýraznější postav současné americké hiphopové scény, atlantského rappera Waku Flocka Flameho, který vystoupí v rámci svého evropského turné v Praze. Lekci nekompromisního hiphopu udělí Praze muž, jehož vynikající smysl pro kombinaci groovu a frázování doplňuje výrazná image s tetováním a dredy.  Jako zcela plnohodnotný doprovod si s sebou rapper přiváží DJ Whoo Kida, jednoho z nejvýraznější amerických hiphopových DJs, známého i vlastním rozhlasovým show. Koncert, který si nesmí nechat ujít žádný příznivec nespoutaného rapu, proběhne 21. března od 21 hodin v Lucerna Music Baru.


 


Waka Flocka Flamenahrával s nejprodávanějším interpretem roku 2016, kanadským rapperem Drakem nebo s hvězdami jako jsou Keith Ape, A$AP, Wale a Roscoe Dash s megahitem No Hands, se sexy divou Nicki Minaj, ale i se stylově rozdílnými Good Charlotte. Oficiálně remixoval track Kanye Westa Real Friends. Waka Flocka Flame, občanským jménem Juaquin James Malphurs, se narodil v roce 1986 v části newyorské čtvrti Queens, zvané South Jamaica, rodina se však záhy odstěhovala do Riverdale ve státě Georgia. Jeho matka byla manažerkou rappera Gucci Maneho, se kterým se znal už od 19 let. Ten mu také dal přezdívku Flocka Flame, zatímco nick Waka mu přidělil jeho bratranec, inspirován seriálem Muppets.


 


DJ Whoo Kid, vlastním jménem Yves Mondesir, se narodil v New Jersey. Dlouhá léta produkuje vlastní hudební styl, který ovlivnil již spoustu generací. Jeho tvorby si všimnul gangster rapper 50 Cent, u kterého se stal později dvorním dýdžejem.


 


 


Vstupenky na akci jsou již v předprodeji v síti Ticketpro.

Zobrazit všechny