Presscode

Nová společnost na českém trhu představila unikátní boty HOVR Phantom

 


Na český trh vstupuje nový hráč, a to distribuční společnostBMMCR s.r.o, která se stává výhradním distributorem oblíbené americké sportovní značky Under Armour pro Českou a Slovenskou republiku. V současné době přináší na český trh úplnou novinku, a tou je lifestylová bota inspirovaná sportem s názvem HOVR Phantom, která díky speciální technologii UA HOVR® umožňuje doslova zažít pocit beztíže a zajišťuje návrat energie, čímž pomáhá eliminovat nárazy při každém kroku. Spojením skvělého designu a unikátní průlomové podrážky je tato bota naprostou špičkou ve své kategorii.


 


Dne 1. února oficiálně představila světová společnost Under Armour novou platformu pro výrobu obuvi – HOVR Phantom. Společnost uvedla, že nový typ pěny obsahuje „energetickou síť“, která běžcům umožňuje zažít „pocit beztíže“, odkud pochází i název platformy. Obuv se vyrábí ve dvou variantách: model Phantom je zaměřen na životní styl inspirovaný sportem, zatímco model Sonic se zaměřuje na rychlost a překonávání vzdáleností. Tento typ obuvi celosvětově podporují vrcholoví sportovci. Tváří značky je například americký plavec Micheal Phelps, držitel rekordního počtu olympijských medailí, dále britský boxer Anthony Josua, držitel šampionátu v těžké váze a olympijský vítěz v supertěžké váze. Za ženy značku reprezentuje například Lindsey Vonnová, reprezentantka alpského lyžování v Super-G, zároveň nejúspěšnější alpská lyžařka v historii Spojených států a mnoho dalších.


Při příležitosti představení těchto unikátní bot dostal jako první v České republice možnost si je vyzkoušet parkourista Jan Jenka. „Je to skvělý pocit, boty jsou pohodlné a jsem rád, že jsem byl první, kdo se v nich proběhnul. Vyhovuje mi materiál, ze kterých jsou boty vyrobené, což je pro moje aktivity velmi důležité,“ komentoval parkourista a osobní trenér freerunningu Jenka. „Nový distributor značky Under Armour, společnost BMMCR s.r.o. se chce v České a Slovenské republice zaměřit především na zkvalitnění distribuce formou vybudování vlastní nebo partnerské retailové sítě a intenzivní spolupráci s největšími hráči na trhu jakou jsou například Sportisimo a A3 Sport. Dále také na rozšíření produktové nabídky značky, na zákaznický servis a na partnerství se sportovci a influencery,“ uvedl na slavnostním představení bot Jan Kryšpín, zástupce značky Under Armour.


 


 


Unikátní botu HOVR Phantom značky Under Armour přináší do České republiky společnost BMMCR s.r.o. jako výhradní distributor americké značky Under Armour pro Českou a Slovenskou republiku. Bota byla české veřejnosti slavnostně představena v pražské prodejně UrbanStore.cz, který je jediným prodejcem boty Under Armour HOVR v České republice a zákazníci si ji tak za cenu 3 999 Kč mohou exkluzivně zakoupit pouze v pražské a brněnské kamenné prodejně, nebo na eshopu UrbanStore.cz.

Zobrazit všechny