Presscode

ALPINE PRO se představuje běžcům

Přední český výrobce outdoorového oblečení a vybavení, společnost ALPINE PRO, se nově pustila na pole aktuálního fenoménu běhání. V nové kolekci představila běžeckou obuv, která byla jako první otestována při Olympijském běhu. Mezi prvními je na vlastní kůži otestovali sportovní ředitel Českého olympijského výboru Martin Doktor, kanoista Martin Fuksa a profesionální vodiči.


 


„Věříme, že sport lidi sbližuje a dělá je šťastnými. Zároveň jsme přesvědčeni, že popularita běhání jen tak neutichne, lidé se o sebe a své zdraví starají víc a víc a také více sportují a běhají, i proto jsme do naší sportovní kolekce nově zařadili speciální běžeckou obuv ZIPPOR,“ uvedl zakladatel společnosti Václav Hrbek. Společnost ALPINE PRO se v posledních letech zapojuje do různých sportovních akcí, na kterých své výrobky testuje, jak s profesionálními sportovci z řad olympioniků, tak s hobíky. Mezi prvními si novou běžeckou obuv ZIPPOR vyzkoušel kanoista Martin Fuksa. „V rámci tréninkové přípravy pravidelně běhám a nejvíce v přípravném období. Boty na běh pro mne musí být pohodlné, nesmí to být tvrdá podrážka, musí být dobře odpružené, a především se v nich musím cítit dobře. Při prvním testování tyto boty má očekávání naplnily,“ uvedl Martin.


 


Nově se ALPINE PRO pustilo do spolupráce se seriálem běžeckých závodů RunTour a T-Mobile Olympijského běhu, při kterých své produkty, a především novinky testuje. „U běžeckých bot ALPINE PRO mi trochu neseděl trailový vzorek, přesto jsem byl spokojen a působily na mě kvalitně. Doporučil bych je především na běhání v terénu, parku, po lesních cestách a třeba na louce. Myslím si, že je dobré vyzkoušet si něco nového, co může běžecký život obohatit, uvedl Jiří Mašek,“ vedoucí skupiny vodičů při Olympijském běhu v pražské Stromovce.


 


Zaměstnanci společnosti ALPINE PRO žijí sportovními výzvami a mají touhu se neustále zlepšovat a stmelovat se v jeden tým, a tak v nové běžecké obuvi ZIPPOR vyběhli do závodu, a to včetně nejvyššího vedení společnosti. ALPINE PRO je oficiálním partnerem Českého olympijského týmu od roku 2009. Dlouhodobě spolupracuje i se sportovními svazy. Na světových soutěžích reprezentují značku ALPINE PRO aktuálně Český svaz biatlonu, Český svaz kanoistů i Český svaz juda. Sportovní tváři společnosti je také trojnásobný olympijský medailista v kanoistice Josef Dostál. Se sportovci ALPINE PRO aktivně spolupracuje na vývoji a testování materiálů, s cílem dodávat na trh funkční produkty té nejlepší kvality.


 


 


Video z testování v Praze https://www.youtube.com/watch?v=t4oMces-Xyc


 


Více informací o aktuální kolekci naleznete na www.alpinepro.cz


 


 

Zobrazit všechny